phone +90 212 438 36 88
phone
Anne Bebek Ürünleri
Kapat X

Bebsi

1 nazal aspiratör ve 5 tek kullanımlık yedek uç orijinal ambalajında Tek kullanımlık yedek uçlar 12 tek kullanımlık yedek uç kutularında Polipropilen, Yumuşak pvc , Filtre sünger.
Burun salgılarının burundan alınması bazı komplikasyonların da önlenmesine yardımcı olur. Miraderm Bebsi nazal aspiratörü, bir serum fizyolojik ya da deniz suyu çözeltisinden (Miraderm Bebsi Deniz suyu ve Monodoz) sonra kullanabilirsiniz. Bu çözeltiler, burun salgılarının çocuğunuzun burnundan alınmasını kolaylaştıracaktır. Çocuklar için uygundur.

Yenidoğanlarda gözetim altında kullanılmalıdır. Miraderm Bebsi nazal aspiratör ve yedek uçlarını bileşenlerinden birine karşı alerjik reaksiyon varsa kullanmayınız. Hijyenik nedenlerle, kontaminasyonu engellemek amacıyla, aspiratör uçları tek kullanımlıktır. Kullanımdan sonra değiştirilebilir ucu atınız. Miraderm Bebsi nazal aspiratör ile ilgili sorunlarınız için lütfen eczacınız veya doktorunuza danışınız. Miraderm Bebsi nazal aspiratör kullanmadan önce kolay ve rahat kullanım için kullanım klavuzunu okuyunuz.

Miraderm Bebsi nazal aspiratör, burun salgılarının burundan hafifce alınarak çocuğunuzun burnunun temizlenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Miraderm Bebsi nazal aspiratör, Çocuğun RAHAT NEFES ALMASINI , RAHAT BESLENMESİNİ ve RAHAT UYUMASINI sağlar.
1- Bir tek kullanımlık ucu (turkuaz renk) aspiratörün orta kısmına (beyaz gözde) yerleştiriniz. (şekilde görüldüğü gibi monte ediniz.)
2- Ağızlığı (beyaz uç) ağzınıza yerleştirin ve aspiratörün ucunu (turkuaz renk) çocuğun burun deliğine yerleştiriniz.
3- Kullanımdan sonra değiştirilebilir ucu (turkuaz renk) çıkarınız ve atınız.